Nasz Zespół

Dział Sprzedaży

Sprzedaż Samochodów Nowych:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Jacek Ignasiak
tel. +48 71 333 10 00
jacek.ignasiak@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Damian Piekarski
tel. +48 71 333 10 00
damian.piekarski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Michał Uliński
 
tel. +48 71 333 10 00
michal.ulinski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Piotr Piszcz
tel. +48 71 333 10 00
piotr.piszcz@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Patryk Madej
Tel. 71 333 10 00
patryk.madej@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Szymon Duroł
Tel. 71 333 10 00
szymon.durol@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów do Firm
Przemysław Żegliński
Tel. 71 333 10 00
przemyslaw.zeglinski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW MPower
Jakub Mazur
Tel. 71 333 10 00
jakub.mazur@bmw-imp.pl


Sprzedaż Motocykli:

Koordynator Działu Sprzedaży Motocykli
Adam Werstler
tel. +48 71 333 10 00
adam.werstler@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli BMW
Michał Kuśmirski
tel. +48 71 333 10 00
michal.kusmirski@bmw-imp.pl

 

Sprzedaż MINI:

Koordynator Działu MINI
Marek Wendykier
tel. +48 71 333 10 00
marek.wendykier@mini-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI
Arkadiusz Łukasik
tel. +48 71 333 10 00
arkadiusz.lukasik@mini-imp.pl


Sprzedaż Samochodów Używanych:

Transaction Manager
Piotr Modrzewski
Tel. 71 333 10 00
piotr.modrzewski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Radosław Wągiel
Tel. 71 333 10 00
radoslaw.wagiel@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Przemysław Bartków
Tel. 71 333 10 00
przemyslaw.bartkow@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Tycjan Śmiałek
Tel. 71 333 10 00
tycjan.smialek@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Dawid Petrycki
Tel. 71 333 10 00
dawid.petrycki@bmw-imp.pl