Nasz Zespół

Dział Sprzedaży

Sprzedaż Samochodów Nowych:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Jacek Ignasiak
tel. +48 71 333 10 00
jacek.ignasiak@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Damian Piekarski
tel. +48 71 333 10 00
damian.piekarski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Michał Uliński
 
tel. +48 71 333 10 00
michal.ulinski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Maciej Piotrowski
tel. +48 71 333 10 00
maciej.piotrowski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW
Patryk Madej
Tel. 71 333 10 00
patryk.madej@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów do Firm
Przemysław Żegliński
Tel. 71 333 10 00
przemyslaw.zeglinski@bmw-imp.pl

Sprzedaż Motocykli:

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli BMW
Adam Werstler
tel. +48 71 333 10 00
adam.werstler@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli BMW
Michał Kuśmirski
tel. +48 71 333 10 00
michal.kusmirski@bmw-imp.pl

Sprzedaż MINI:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI
Marek Wendykier
tel. +48 71 333 10 00
marek.wendykier@mini-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI
Katarzyna Religa
tel. +48 71 333 10 00
katarzyna.religa@mini-imp.pl

Sprzedaż Samochodów Używanych:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Tomasz Prośniewski
Tel. 71 333 10 00
 tomasz.prosniewski@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Michał Haas
Tel. 71 333 10 00
michal.haas@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Piotr Piszcz
Tel. 71 333 10 00
piotr.piszcz@bmw-imp.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
Radosław Wągiel
Tel. 71 333 10 00
radoslaw.wagiel@bmw-imp.pl