Spróbuj na dobry początek roku!

Przetestuj i wybierz swoje nowe BMW.

Umów jazde próbną

Spróbuj na dobry początek roku!

Przetestuj i wybierz swoje nowe BMW.

Nowy rok można zacząć na wiele sposobów, a Ty możesz zrobić to z klasą – za kierownicą nowego BMW. BMW X1, BMW Serii 2 Gran Coupe, BMW Serii 5, a może jeszcze inny? Którekolwiek wybierzesz, możesz liczyć na emocje, niezwykły komfort i prawdziwą satysfakcję z jazdy. Przekonaj się o tym w BMW Inchcape.

Jazda próbna w Inchcape to więcej niż test samochodu. To ekscytująca przygoda, która zaczyna się już od pierwszej minuty za kierownicą. Za to lubimy naszą pracę najbardziej. Wyzwalamy emocje i dajemy satysfakcję z dobrego wyboru. Znajdujemy model, który jest perfekcyjnie dopasowany do potrzeb nowego właściciela. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale możesz nas sprawdzić.

Zapewniamy pełne wsparcie całego zespołu na każdym etapie – od wyboru, przez jazdę próbną, aż po sam odbiór. A jeśli potrzebujesz finansowania, znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb tak, jak Twoje nowe BMW. Twoim zadaniem jest wybrać, a naszym – sprawić, by to było Twoje jedyne zadanie.

TWOJE BMW JUŻ TU CZEKA.

TWOJE BMW JUŻ TU CZEKA.

Masz swoje potrzeby, a my samochód, który im sprosta. Znajdziemy go dla Ciebie.

DOPASOWANE DO CIEBIE

DOPASOWANE DO CIEBIE

Znajdziemy odpowiedni model i formę finansowania.

NA TWOICH WARUNKACH

NA TWOICH WARUNKACH

Fantastyczny model jazdy testowej, byś sprawdził swój przyszły samochód w Twoim środowisku.

I TO WSZYSTKO

I TO WSZYSTKO

W BMW Inchcape resztą nie musisz się martwić. Doradzimy i pomożemy z wszystkimi formalnościami.

27 000 PLN dopłaty*. BMW iX3 czeka na Ciebie.

A MOŻE CHCESZ WYBRAĆ SAMOCHÓD DOSTĘPNY OD RĘKI?

Wybierz swoje nowe BMW bez wychodzenia z domu i wyjedź nim z salonu nawet jutro.

BMW X1

Które wybierzesz?

BMW X1.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH.

Niewielki rozmiar, zwinność i dynamika BMW X1 pozwoli sprawnie ją pokonać i przedostać się z jednego końca miasta na drugi w mgnieniu oka, bez uszczerbku na komforcie. To auto idealne do miejskiej jazdy – wysokie, bezpiecznie i gotowe na wyzwania. Z drugiej strony, to samochód, dla którego niemożliwe nie istnieje i przyniesie dużo radości z jazdy także podczas dalekich podróży.

Które wybierzesz?

BMW serii 2.

SIŁA STYLU!

Jeden rzut oka wystarczy, by zachwycić się jego smukłą, zwartą sylwetką. Uznanie budzi jego sportowy, ale wciąż stylowy charakter, a wygodę 5-drzwiowego auta doceniają najbardziej wymagający kierowcy. Nie dziwi więc, że seria 2 Gran Coupé jest często pierwszym wyborem do miasta.

BMW serii 2
BMW Serii 5

Które wybierzesz?

BMW serii 5.

SPORTOWA ELEGANCJA.

BMW serii 5 to klasyka sportowej elegancji, która zachwyca formą, zapewniając jednocześnie maksymalną wygodę jazdy. Przestrzeń wewnątrz samochodu docenią nie tylko pasażerowie, ale i sami kierowcy.

Które wybierzesz?

BMW serii 3.

DO 3 RAZY SZTUKA!

Legendarna seria, linia, styl – definicja samochodu wszechstronnego, który dopasowuje się charakterem do oczekiwań. Sportowa limuzyna to określenie, które definiuje BMW od dekad. Jakie jest BMW serii 3? Jak zwykle. Dos-ko-na-łe, pod każdym względem.

BMW serii 3

Twoje nowe BMW - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody