EMOCJE W KAŻDYM CALU.

JAZDA PRÓBNA BMW XM - BMW INCHCAPE.

Jedni skrywają swoje emocje. Inni się ich wstydzą. A my? BMW Inchcape to świat niekończących się wrażeń. Uwolnij adrenalinę, zachwyć się innowacyjnością i poczuj niekwestionowany luksus podczas jazdy testowej BMW XM.

POZNAJ PIERWSZE BMW XM W HISTORII

BMW XM - MOC.

MOC

Pierwszy zelektryfikowany napęd M o wysokich osiągach i adaptacyjny układ jezdny zapewniający maksymalnie dynamiczną jazdę, bez kompromisów.
BMW XM - STYLISTYKA.

STYLISTYKA

Ikoniczny przód w stylu luksusowych BMW, atletycznie wyrzeźbiona maska i ekskluzywne wnętrze, które dostosujesz do swojego charakteru.
BMW XM - TECHNOLOGIA.

TECHNOLOGIA

Podświetlany dach, zintegrowany z deską rozdzielczą zakrzywiony ekran i system M Setup sprawią, że poczujesz pełną kontrolę nad wrażeniami zjazdy BMW XM.
BMW M3 Competition

A MOŻE CHCESZ STWORZYC WŁASNĄ DEFINICJE LUKSUSU?

Poznaj świat nieograniczonych możliwości w BMW Inchcape i skonfiguruj swoje wymarzone BMW XM.

ZAPYTAJ O NOWE BMW XM.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW XM*,**:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,6–1,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 36–33

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.


* W pełni elektryczny napęd tej hybrydy plug-in przy temperaturach poniżej 0°C jest dostępny dopiero po przejechaniu kilku kilometrów, gdy akumulator rozgrzeje się do temperatury roboczej.

** Wstępne wartości.

Aktualności.