Wygoda serwisu w każdym calu.

To ty decydujesz z BMW Inchcape.

BMW Aftersales.

Komfort wyboru w Twoich rękach.

W BMW Inchcape budujemy pewność na drodze, wyprzedzając Twoje potrzeby. W jaki sposób to robimy? Oferując szereg wygodnych rozwiązań dla Ciebie i Twojego BMW, które zapewnią satysfakcję w każdym calu. Twoją rolą natomiast jest decydujący głos, bo to Ty wybierasz, kiedy i z jakiego rozwiązania chcesz skorzystać. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

BMW Aftersales

Zgłaszanie szkód online.

Odkryj nową erę wygody w obsłudze szkód powypadkowych! Teraz możesz zgłosić szkodę na swoim samochodzie online, dzięki innowacyjnej funkcji dostępnej w naszym Certyfikowanym Serwisie blacharsko-lakierniczym BMW Inchcape. Zgłoszenie szkody jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych usług serwisowych, wprowadzamy rewolucyjne usprawnienia, abyś mógł cieszyć się kompleksową obsługą bez zbędnych komplikacji. Zaufaj ekspertom – zgłoś szkodę online i poczuj różnicę już teraz!

Umawianie wizyty serwisowej online.

Jesteś w ciągłym ruchu, a sytuacja w Twoim kalendarzu zmienia się jak w kalejdoskopie? Rozumiemy to i wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapewniając komfortowe rozwiązania, które masz zawsze i wszędzie pod ręką. Zarezerwuj swoją wizytę serwisową w prosty sposób przez nasz system umówień online lub wykorzystując aplikacje MyBMW bądź Booksy. Dzięki temu będziesz masz możliwość wybrania dogodnego terminu i rezerwacji wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu.

BMW Aftersales
BMW Aftersales

Serwis nocny.

Komfort i bezpieczeństwo u nas są na porządku dziennym, a teraz także i nocnym. To wszystko dzięki naszej usłudze serwisu nocnego. Możesz zostawić Twoje auto wieczorem (między godziną 18 a 20) i odebrać je gotowe do drogi kolejnego dnia rano. W ramach usługi oferujemy wymianę oleju lub układu hamulcowego. Z naszym Serwisem Nocnym możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje auto jest w najlepszych rękach.

Śledzenie statusu naprawy serwisowej.

W Inchcape możesz śledzić status naprawy serwisowej Twojego samochodu. Po umówieniu wizyty serwisowej otrzymasz SMS z linkiem do strony, na której będziesz mógł śledzić aktualny status naprawy swojego samochodu lub motocykla, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco, począwszy od potwierdzenia umówienia wizyty serwisowej aż po sam proces odbioru pojazdu.

BMW Aftersales
BMW Aftersales

Kluczykomat.

Usprawnij proces przekazania oraz odbioru swojego samochodu z serwisu i spraw, by godziny korzystania z naszych usług stały się dla Ciebie elastyczne. Z intuicyjnym w obsłudze kluczykomatem możesz zostawiać i odbierać swoje BMW z serwisu wtedy, kiedy Ci wygodnie. Dostępny jest dla Ciebie 24 godziny na dobę, a dzięki niemu skorzystanie z serwisowej usługi będzie nie tylko bezkontaktowe, ale również bezproblemowe.

Wideo podsumowanie.

Poznaj szczegóły swojej wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu. Obejrzyj podsumowanie w postaci wideo i uzyskaj dostęp do uwag dotyczących serwisu oraz wyceny ewentualnych napraw – wszystko znajdziesz pod jednym linkem, który otrzymasz od nas w wiadomości SMS.

BMW Aftersales
BMW Aftersales

Kluczykomat w Varso Place.

W ramach rozwoju innowacyjnego konceptu punktów przyjęć serwisowych, BMW Inchcape otworzyło swój pierwszy punkt w Varso Place, Warszawa HB Reavis Poland . Kluczykomat, umożliwia oddanie i odbiór samochodu z serwisu bez konieczności wizyty w salonie. Dzięki temu proces jest szybszy, bardziej komfortowy i dostępny 24/7.

Wygodna metoda płatności.

Ciebie oraz Twój komfort stawiamy w centrum uwagi. I pamiętamy o tym na każdym etapie serwisu – nawet w momencie płatności, której formę wybierasz samodzielnie. Podczas finalizacji usługi umożliwiamy Ci płatność m.in. metodą online – za pomocą specjalnego linku, dzięki któremu w bezpieczny i wygodny sposób opłacisz swoją wizytę serwisową.

BMW Aftersales
Wymogi serwisowe Twojego BMW.

SPRAWDŹ WYMOGI SERWISOWE TWOJEGO BMW.

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ NA TRASIE.

Jesteś na dobrej drodze do tego, żeby zadbać o swój spokój. My natomiast, aby pomóc Ci go osiągnąć, zadbamy o to, by Twój samochód gotowy był do każdej trasy – mniejszej i większej. Zanim jednak sprawdzimy dokładnie jego wymogi serwisowe, potrzebujemy od Ciebie kilka ważnych informacji.

Wymogi serwisowe Twojego BMW - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody