Pewność w każdym calu.

Sprawdź wymogi serwisowe Twojego BMW.

BMW Aftersales.

Komfort wyboru w Twoich rękach.

W BMW Inchcape budujemy pewność na drodze, wyprzedzając Twoje potrzeby. W jaki sposób to robimy? Oferując szereg wygodnych rozwiązań dla Ciebie i Twojego BMW, które zapewnią satysfakcję w każdym calu. Twoją rolą natomiast jest decydujący głos, bo to Ty wybierasz, kiedy i z jakiego rozwiązania chcesz skorzystać. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

BMW Aftersales

Kluczykomat.

Usprawnij proces przekazania oraz odbioru swojego samochodu z serwisu i spraw, by godziny korzystania z naszych usług stały się dla Ciebie elastyczne. Z intuicyjnym w obsłudze kluczykomatem możesz zostawiać i odbierać swoje BMW z serwisu wtedy, kiedy Ci wygodnie. Dostępny jest dla Ciebie 24 godziny na dobę, a dzięki niemu skorzystanie z serwisowej usługi będzie nie tylko bezkontaktowe, ale również bezproblemowe.

Booksy.

Jesteś w ciągłym ruchu, a sytuacja w Twoim kalendarzu zmienia się jak w kalejdoskopie? Rozumiemy to i wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapewniając komfortowe rozwiązanie, które masz zawsze i wszędzie pod ręką. Mobilna aplikacja Booksy umożliwi Ci wybranie dogodnego terminu i zarezerwowanie wizyty w naszym salonie w prosty, szybki i wygodny sposób.

BMW Aftersales
BMW Aftersales

Wideo podsumowanie.

Poznaj szczegóły swojej wizyty serwisowej bez wychodzenia z domu. Obejrzyj podsumowanie w postaci wideo i uzyskaj dostęp do uwag dotyczących serwisu oraz wyceny ewentualnych napraw – wszystko znajdziesz pod jednym linkem, który otrzymasz od nas w wiadomości SMS.

Wygodna metoda płatności.

Ciebie oraz Twój komfort stawiamy w centrum uwagi. I pamiętamy o tym na każdym etapie serwisu – nawet w momencie płatności, której formę wybierasz samodzielnie. Podczas finalizacji usługi umożliwiamy Ci płatność m.in. metodą online – za pomocą specjalnego linku, dzięki któremu w bezpieczny i wygodny sposób opłacisz swoją wizytę serwisową.

BMW Aftersales
Wymogi serwisowe Twojego BMW.

SPRAWDŹ WYMOGI SERWISOWE TWOJEGO BMW.

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ NA TRASIE.

Jesteś na dobrej drodze do tego, żeby zadbać o swój spokój. My natomiast, aby pomóc Ci go osiągnąć, zadbamy o to, by Twój samochód gotowy był do każdej trasy – mniejszej i większej. Zanim jednak sprawdzimy dokładnie jego wymogi serwisowe, potrzebujemy od Ciebie kilka ważnych informacji.

Wymogi serwisowe Twojego BMW - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody