JESZCZE WIĘCEJ ADRENALINY.

BMW M Performance Roadshow

JESZCZE WIĘCEJ ADRENALINY.

Pełne emocji wydarzenie BMW M PERFORMANCE Roadshow już za nami.


Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście Państwo aktywnie spędzić czas w towarzystwie najnowszych modeli BMW i zapoznać się bliżej z szeroką gamą części akcesoriów BMW M Performance. Mamy nadzieję, że był to czas dobrej zabawy i niezwykłych wrażeń.

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z Państwem naszą pasją, wiedzą i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w sportach motorowych, które dzięki częściom i akcesoriom BMW M Performance przenosimy wprost z torów wyścigowych na zwykłą drogę.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w BMW M Performance Roadshow.
JAZDY TESTOWE.

JAZDY TESTOWE.

Zapisy na jazdy testowe BMW podczas BMW M Performance Roadshow zostały już zakończone. Dziękujemy za zainteresowanie.
Zachęcamy Państwa do umówienia się na jazdę próbną BMW w innym terminie.
Konkurs.

KONKURS.

Cały czas możesz jeszcze wziąć udział w konkursie BMW M Performance! Zrób zdjęcie swojego BMW, które zaprezentuje wyjątkowy charakter jaki mu nadałeś poprzez jego przeznaczenie oraz użytkowanie. Do wygrania wspaniałe nagrody!
AKCESORIA BMW M PERFORMANCE.

Akcesoria
BMW M Performance.

Zaaplikuj swojemu BMW sportowy zastrzyk adrenaliny w postaci części i akcesoriów BMW M Performance, które przenoszą wiedzę zdobytą na torze na zwykłą drogę.


AKCESORIA BMW M PERFORMANCE.

Kolekcja
BMW Motorsport.

Stworzona do sukcesów: kolekcja BMW Motorsport spodoba się fanom sportów motorowych każdego pokolenia. Sportowa stylistyka, klasyczne kroje i wysokogatunkowe materiały gwarantują mocną prezencję – na torze i poza nim.

Parnerzy: