Najnowsze BMW serii 5.

STWORZONE, BY PROWADZIĆ. ZMIENIONE, BY ZACHWYCAĆ.

Najnowsze BMW serii 5.

STWORZONE, BY PROWADZIĆ. ZMIENIONE, BY ZACHWYCAĆ.

BMW serii 5 Limuzyna to synonim sportowej limuzyny biznesowej. Już na pierwszy rzut oka pokazuje sportowy styl, który wyraża się przede wszystkim w dynamicznej sylwetce i minimalistycznej stylistyce. Wyraziste powierzchnie i precyzyjne kontury nadają eleganckiej karoserii nowoczesny, techniczny wygląd. Szlachetne i funkcjonalne wnętrze uzupełnia innowacyjny charakter samochodu o innowacyjne technologie i sportowe wyposażenie. W połączeniu z imponującą dynamiką jazdy i pionierskimi technologiami BMW serii 5 Limuzyna oferuje komfort, suwerenność i przede wszystkim radość z jazdy na najwyższym poziomie, zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

BMW 530e Limuzyna(1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,3
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 31

BMW serii 5 - od 2 000 pln netto.

KALKULACJA RAT W BMW COMFORT LEASE.
Opłata wstępna: 26%

Limit przebiegu: 15 000 km

Miesięczna rata leasingowa: 2 000 PLN netto*

BMW serii 5

* Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW serii 5 518d Limuzyna za 223 500 zł brutto. Opłata wstępna 26%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontacie z nami.

STYLISTYKA BMW SERII 5 LIMUZYNA.

Atrakcje stylistyczne wewnątrz i na zewnątrz.

BMW serii 5 Limuzyna wynosi sportowy charakter i suwerenność na wyższy poziom – przede wszystkim dzięki typowym proporcjom BMW, takim jak długi rozstaw osi, długa maska silnika i płynna linia dachu. Precyzyjne kontury kontrastują z prężnymi, minimalistycznymi powierzchniami, tworząc nowoczesny i purystyczny wygląd. Zwłaszcza atrapa chłodnicy BMW i światła laserowe BMW nadają przodowi dynamiczny i innowacyjny charakter. Reflektory są płynnie połączone z atrapą chłodnicy, co jeszcze bardziej podkreśla szerokość samochodu, nadając mu niezwykłą elegancję i prezencję, która rozciąga się aż po kształtowe końcówki rur wydechowych w pasie tylnym. W rezultacie otrzymujemy stylową i sportową całość.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj swój termin jazdy testowej.

BMW SERII 5
BMW SERII 5
BMW SERII 5
BMW SERII 5

POZNAJ CECHY BMW SERII 5:

Stylistyka, funkcjonalność i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5.

NOWE BMW SERII 5 TOURING.

Nowe standardy w zakresie sportowej funkcjonalności.

Mistrz w swojej klasie: BMW serii 5 Touring łączy w sobie typową dla touringa wyjątkową funkcjonalność i komfort jazdy na długich trasach z kultowym wyglądem i dynamiką BMW serii 5. Karoseria prezentuje się bardziej niezależnie i nowocześnie niż kiedykolwiek dzięki szczególnie długiemu rozstawowi osi, klarownym powierzchniom i wyjątkowym akcentom stylistycznym. Eleganckie i niezwykle wszechstronne wnętrze oferuje mnóstwo miejsca na bagaż, zwłaszcza dzięki elastycznemu bagażnikowi. W połączeniu z imponującą dynamiką jazdy i innowacyjnymi technologiami BMW serii 5 Touring wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i elastyczności.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM BMW SERII 5.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.