Moc dostępna od ręki.

BMW M

Cel? Jest oczywiście ważny. Ale czasem nie tak ważny, jak sama droga, która staje się celem samym w sobie. Poczuj prawdziwą radość z każdej drogi w BMW M.

Wybierz swoje nowe BMW M z oferty modeli gotowych do odbioru.

Sprawdź oferty


BMW M2

NOWE BMW M2 JUŻ ZA 2 940 PLN netto / mies.

TYLKO 20 % WPŁATY WŁASNEJ.

  • Rok produkcji: 2023
  • Pojemność skokowa: 2 993 cm3
  • Moc silnika spalinowego: 460 KM
  • Paliwo: benzyna
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW M2 Coupé za 382 500 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.
BMW M4

BMW M4 już za 3 150 PLN netto / mies.

TYLKO 20 % WPŁATY WŁASNEJ.

  • Rok produkcji: 2022
  • Pojemność skokowa: 2 993 cm3
  • Moc silnika spalinowego: 510 KM
  • Paliwo: benzyna
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW M4 Coupé Competition M xDrive za 571 700 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

MODELE BMW M - zapytaj o ofertę.

Aktualności.